Podorlický skanzen Krňovice

  First Class Education s.r.o. o společnosti

First Class Education, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která má široké portfolio služeb a zaměřuje se zejména na oblast vzdělávání středního vyššího managementu, počítačové a jazykové kurzy a firemní poradenství.

Zákazníky jsme vyhledáváni zejména pro své kvalitní, originální a dobře fungující služby, jejichž kvalita výrazně převyšuje cenu.

Při vzdělávacích akcích usilujeme o vytvoření inspirujícího prostředí, jenž napomáhá osobnímu rozvoji, diskusi a výměně zkušeností. Usilujeme o profesionalitu spojenou s lidským přístupem, s námi se vždy domluvíte a v naších kurzech se nejenom vzděláte, ale také pobavíte.

O kvalitě našich služeb svědčí i to, že jsme od letošního roku akreditovaným pracovištěm Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro další vzdělávaní pedagogických pracovníků.

Největší devizou společnosti je tým vysoce kvalifikovaných a zkušených lektorů a poradců.

Partnerský přístup, spolehlivost a zdvořilost patří mezi základní hodnoty, které ve společnosti uznáváme. Naše vzdělávací programy jsou neustále aktualizovány a jsou otevřeny novým trendům. Při jejich tvorbě spolupracujeme jak s odborníky z praxe, tak i s akademickou oblastí.

Mezi naše významné partnery v oblasti vzdělávání patří Brno International Business School, a.s., Střední odborná škola cestovního ruchu, s.r.o nebo Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o. Kolín.
Další reference společnosti.

V oblasti poradenství spolupracujeme s Regionálním informačním a poradenským centrem v Pardubicích a někteří z našich poradců jsou registrování v Národním registru poradců agentury CzechInvest.

Naším cílem je rozvíjet potenciál podnikatelů, managerů a pracovních týmů, podněcovat je k vysokému výkonu a napomáhat tak k naplňování firemních cílů.
Máte zájem o poradenství v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání ?

Kontaktujte nás

Jméno a Příjmení
E-mail
Telefon
Dotaz
NA VÁŠ DOTAZ
ODPOVÍME
CO NEJDŘÍVE.
© 2011 First Class Education - firemní kurzy a vzdělávání.  Odkazy.
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto.Vytvořilo Animáto
 
Financováno s pomocí
EU ESF UP dotace
 
 
 
všechna práva vyhrazena    |    mapa stránek