Poznejte náš tým

Váš úspěch je pro nás motivací

O naší společnosti First Class Education, s. r. o.

First Class Education je dynamicky se rozvíjející společnost, která má široké portfolio služeb a zaměřuje se zejména na firemní vzdělávání, poradenství v oblasti strategického plánování a řízení, externí personalistiku, mystery shopping a teambuildingové aktivity.

Zákazníky jsme vyhledáváni pro vysoce odborné, originální a dobře fungující služby, jejichž kvalita výrazně převyšuje cenu. 

Při vzdělávacích akcích usilujeme o vytvoření inspirujícího prostředí, jenž napomáhá osobnímu rozvoji, diskusi a výměně zkušeností. 

O společnosti First Class Education s.r.o.

TRADICE

Máme více než desetiletou historii, na českém a slovenském vzdělávacím trhu působíme od roku 2006. Nabízíme služby v oblasti vzdělávání, poradenství, mystery shoppingu a teambuildingových programů.

PROFESIONALITA

Naši lektoři a poradci jsou vysokoškolsky vzdělaní odborníci s praktickými zkušenostmi v oboru. Přijímáme spoluodpovědnost nejen za proces vzdělávání a poradenství, ale i za jeho výsledek.

KVALITA

Společnost First Class Education, s.r.o. má propracovaný systém evidence zakázek.

Spolupracujeme s personalisty a manažery klientů a jednotlivé kurzy připravujeme na základě identifikovaných vzdělávacích a rozvojových potřeb.

Akce archivujeme po dobu pěti let, tak že nenastane situace, že účastníci kurzů dostávají opakovaně stejné informace nebo realizují stejné aktivity.

Tím nejen šetříte náklady na vzdělávání a rozvoj pracovníků, ale také udržujete jejich motivaci ke vzdělávání a rozvoji.

SPOLEHLIVOST

Opakovaně jsme získali certifikát Prověřená společnost, který dokládá, že naše společnost nemá negativní reference od klientů, partnerů ani od dodavatelů.


VÝHODA PRO VÁS

Pro naše významné klienty nabízíme členství v rozvojovém klubu FC TREND, kde Vás seznamujeme s moderními trendy v managementu. 


SPOLUPRACUJEME
Spolupracujeme s letním příměstským táborem Pardubice "Five days od England".


DOTAČNÍ PORADENSTVÍ 

Pro naše klienty vyhledáváme možnosti financování vzdělávání a rozvoje z prostředků EU. Pokud jsou tyto možnosti identifikovány, v případě zájmu zpracujeme klientovi projektovou žádost a pomůžeme s její administrací. 


VYZKOUŠEJTE SI NÁS

Nabízíme Vám ukázkový kurz pro Vás a Vaše spolupracovníky v rozsahu tří hodin ZDARMA. Nebo se můžete po domluvě zúčastnit bezplatně Vámi zvoleného jednodenního otevřeného kurzu.

Máte zájem o poradenství v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání ?
Pošlete nám Váš dotaz nebo požadavek.